Политика конфиденциальности

Политика конфиденциальности

Erişim Verilerinin Saklanması

Kullanıcı TEKNOPOMP’ un internet sitesinde bir sayfaya girdiği zaman ya da bir dosya açtığında, bu veri erişimi otomatik olarak dağıtıcımızda ki günlük dosya içinde saklanır.

Her veri aşağıdaki genel bilgileri kaydeder:

  • Talebin geldiği orijinal bağlantıyı
  • Dosyanın ismi
  • İsteğin tarihi ve saati
  • Transfer edilen verilerin miktarı
  • Dosya erişim durumu
  • İnternet tarayıcı tipi sorgusunun sonucu
  • İsteği gönderenin IP adresi

Depolanmış veriler sadece istatistiki nedenler için kullanılır ve erişilir değildir. Depolanmış veriler üçüncü şahıslarla, ticari ya da ticari olmayan sebeplerle paylaşılmaz.

Kişisel Bilgilerin Toplanması

Kişisel bilgiler sadece kullanıcılar bu bilgiyi kendileri sağlamak isterlerse toplanır. Örneğin, kayıt aşamalarında, formları tamamladığınızda ya da bilgi materyalleri siparişi verildiği zaman. TEKNOPOMP bu bilgileri araştırma ya da istekleri cevaplamak için kullanır ve kullanıcılara şirketin ürünlerinde, servis ya da tekliflerinde genel olarak bilgi sağlar. Kişisel bilgiler üçüncü şahıslar tarafından ticari ya da ticari olmayan sebeplerle erişilebilir ya da paylaşılabilir değildir. Kullanıcıların kendi haklarında depolanan kişisel bilgileri istekleri doğrultusunda bedelsiz alma hakkı var. Aynı zamanda, kullanıcıların yasalar tarafından sağlanan kişisel bilgilerini değiştirme, düzeltme ya da silme hakkı var.

Güvenlik

TEKNOPOMP verileri ve bilgileri istemli ya da istemsiz manipülasyonlardan, kayıplardan, hasar ya da izinsiz girişlerden korumak için en gelişmiş teknolojideki güvenlik kuralları ve işlemleri kullanılır. Kişisel bilgiler toplandığı ve işleme konulduğu zaman veri iletimi için şifrelenir.

Tanımlama Bilgileri

Tanımlama bilgileri gerçekten istediğiniz bilgi ya da verileri içeren internetten bilgisayarınıza gönderilen küçük yazı dosyalarıdır. Tanımlama verileri daha sonra tekrar alınması için bilgisayarınızda saklanır. Tanımlama bilgilerini bazı yerlerde kullanırız. Aynı zamanda, tanımlama bilgileri zaman içerisinde özellikle sizi bilgilendirmeden bağlantı sayfalarında kullanılabilir. Bazı durumlarda, oturum açma süreci ile sınırlı olmamak kaydıyla, kullanım rahatlığı için kullandığımız oturum bilgileri gereklidir. Size atanmış (kullanıcı adı, kullanım hakları ve oturumun geçerliliği) oturum açma bilgileri erişim kontrol amacıyla tanımlama bilgilerinde ayrıca saklanır. Bunu oturum açma bilgilerinizi tamamlayan bir şey olarak düşünebilirsiniz.

Geçerlilik

Tanımlama bilgilerinizin geçerliliği özellikle portalımıza yapacağınız ziyaretle sınırlandırıldı. Tarayıcınızı kapattığınız zaman eğer tarayıcınızı kişisel bilgilerinize göre ayarladıysanız tanımlama bilgileri otomatik olarak silinecektir. Çoğu tarayıcı tanımlama bilgilerini otomatik olarak kaydedecek şekilde ayarlanır. Fakat, genel olarak kabul etmeyi reddedebilirsiniz ya da tanımlama bilgileri tespit edilir edilmez bilgilendirme almak gibi tarayıcınızı ayarlayabilirsiniz.

Diğer İnternet Sitelerine Bağlantılar

Online tekliflerimiz diğer internet sitelerine bağlantılar içerir. Diğer internet sitelerinin işlemcileri ilgili ilgili veri gizliliği ve koruma kurallarını gözlemleyip gözlemlemediklerini kontrol etmiyoruz. TEKNOPOMP yasal olarak bazı durumlardan sorumludur, içeriğimizi oluşturan şeyler gibi. Diğer sağlayıcılardan gelen içeriklerdeki bağlantılarla TEKNOPOMP tarafından sağlanan içerikler arasında ayırım mutlaka yapılmalıdır. TEKNOPOMP link formlarında mevcut olan ve bilhassa o şekilde tanımlanan dış içeriğe sahip durumlardan sorumlu değildir. Linkteki internet sitesinin sağlayıcısı sadece sağlanan bilgileri kullanarak ya da kullanmayarak herhangi bir zarara neden olunmasının yanı sıra yasadışı, doğru olmayan ya da tamamlanmamış içerikler den sorumludur. Metin düzenleyici eğer kesin olarak bazı bağlantılardan haberdarsa, yasa dışı içerik ya da içeriğin cezai bir eğilimi varsa, teknik olarak uygun ve kullanımı önlemek mantıklıysa, metin düzenleyici sadece üçüncü-şahıs bağlantılardan sorumludur.